Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

12 ročná spisovateľka vydala trilógiuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:12 ročná spisovateľka vydala trilógiu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 17. mája 2010 19:00
Dátum vydania:Pondelok 17. mája 2010 19:20
Popis videa:Na pulty kníhkupectiev sa dostáva triológia dobrodružných románov pre deti - Na Kopci strašidiel, V hrobke bohov a Štôlne dvoch tvárí. Ich autorkou je len 12 ročná spisovateľka Stela Brix. Mladá autorka začala svoju prvú knižku písať už ako 10-ročná. Triológia napínavých príbehov si už našla svojho prvého veľkého fanúšika, známeho slovenského spisovateľa pre deti i dospelých, Daniela Heviera, ktorý sa so Stelou osobne prvýkrát stretol na svojich kurzoch tvorivého písania. Stela Brix sa narodila v roku 1998. Od roku 2004 navštevovala alternatívnu triedu pre intelektovo nadané deti na základnej škole Krosnianska 4 v Košiciach. V súčasnosti je žiačkou Školy pre mimoriadne nadané deti a gymnázia na Skalickej ulici v Bratislave.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.7MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.