Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

14. MAREC: Pri Tisovom hrobe spomínali na vznik republikyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:14. MAREC: Pri Tisovom hrobe spomínali na vznik republiky
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 14. marca 2012 10:00
Dátum vydania:Streda 14. marca 2012 11:43
Popis videa:Modlitbou za dušu katolíckeho kňaza a prezidenta Slovenskej republiky z rokov 1939 -1945 Jozefa Tisa sa dnes začala spomienka na vznik tohto štátneho útvaru. Pri symbolickom hrobe Tisa na Martinskom cintoríne v Bratislave si 73. výročie vzniku Slovenského štátu pripomenulo približne 50 ľudí. Išlo predovšetkým o zástupcov Slovenskej národnej jednoty, Spoločnosti Andreja Hlinku a Slovenskej ľudovej strany. Na hrob položili kvety a zapálili sviečky.
Súbor a veľkosť:MP4 - 10.53MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.