Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na pôde fakulty elektrotechniky si zmerali sily robotyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na pôde fakulty elektrotechniky si zmerali sily roboty
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Sobota 17. apríla 2010 16:00
Dátum vydania:Sobota 17. apríla 2010 18:18
Popis videa:V sobotu 17. apríla sa na pôde Fakulty elektrotechniky a informatiky STU uskutočnil desiaty ročník medzinárodnej súťaže robotov Istrobot v Bratislave. Roboti mohli súťažiť v kategórii stopár, myš v bludisku, minisumo a voľná jazda, v ktorej išlo o zostrojenie čo najzaujímavejšieho robota. Súťažiaci prišli z celého Slovenska, ale aj z Poľska, Čiech či Maďarska. V súťaži Myš v bludisku bolo treba navrhnúť a zostrojiť mikropočítačom riadeného autonómneho mobilného robota (myš), ktorý dokáže prejsť zadaným bludiskom do cieľa v čo najkratšom čase. Minisumo bol zase súboj robotov, pričom vyhral ten, ktorý vytlačil z ringu svojho súpera.
Súbor a veľkosť:WMV - 35.72MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.