Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Protest občanov: Máme radi túto krajinuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Protest občanov: Máme radi túto krajinu
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 19. januára 2010 12:00
Dátum vydania:Utorok 19. januára 2010 14:17
Popis videa:"Dlhodobo upozorňujeme, že Ficova vláda je veľmi škodlivá pre Slovensko. Považujeme ju za mimoriadne nekompetentnú a skorumpovanú. Demokracia slobodného štátu padá na občanoch," vyhlásil Tomáš Meravý z Občiansko-demokratickej mládeže na tlačovej besede, ktorá sa v utorok konala v Bratislave. Trinástka je v tomto prípade nešťastné číslo, lebo znamená "nešťastné obdobie pre Slovensko", vyhlásil ďalší z organizátorov protestu, podpredseda OKS Ondrej Dostál s tým, že si želá, aby sa táto éra skončila parlamentnými voľbami. Účasť na proteste prisľúbilo prostredníctvom Facebooku už 1 200 ľudí, ďalších minimálne raz toľko svoju účasť zvažuje. Protest pri príležitosti 1 300 dní vlády Roberta Fica s názvom Máme radi túto krajinu, nemáme radi túto vládu sa bude konať v sobotu o 15:00 na bratislavskom Námestí SNP.
Súbor a veľkosť:WMV - 36.96MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.