Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Vernisáž výstavy VideotoaletaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Vernisáž výstavy Videotoaleta
Miesto natočenia:Banská Bystrica
Dátum natočenia:Utorok 29. júla 2008 17:00
Dátum vydania:Utorok 29. júla 2008 21:47
Popis videa:29.7.2008 sa v Stredoslovenskej galérii konala vernisáž výstavy s názvom Videotoaleta. Výstava je rozdelená do dvoch projekcií - v budove Stredoslovenskej galérie a v predajni Elektrik. V rámci výstavy svoje diela predstavia študenti Fakulty výtvarných umení Akadémie umení a študenti Univerzity Mateja Bela. Táto výstava je sprievodným podujatím k festivalu Barbakan, ktorý bude prebiehať v Banskej Bystrici 13.-17.8.2008.
Súbor a veľkosť:WMV - 10.11MB
Autor videa:Ján Čorba
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.