Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ADVOKÁTI: Každý z nich musí prijať klienta v hmotnej núdziVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ADVOKÁTI: Každý z nich musí prijať klienta v hmotnej núdzi
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 26. apríla 2012 09:00
Dátum vydania:Štvrtok 26. apríla 2012 17:52
Popis videa:Každý advokát na Slovensku je povinný štyrikrát ročne prijať zastupovanie klienta prostredníctvom Centra právnej pomoci, ktoré zabezpečuje bezplatné a čiastočne hradené právne služby pre ľudí v hmotnej núdzi. So strediskom sa na tom dohodla Slovenská advokátska komora. Jej nový predseda Ľubomír Hrežďovič agentúre SITA potvrdil, že táto povinnosť je už upravená v interných predpisoch komory.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.27MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.