Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

AGRO: Slovensko vráti Európskej únii 3 mil. eur, súdiť sa nebudeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:AGRO: Slovensko vráti Európskej únii 3 mil. eur, súdiť sa nebude
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 19. marca 2010 13:00
Dátum vydania:Piatok 19. marca 2010 14:35
Popis videa:Slovensko sa voči vráteniu sumy 3,034 mil. eur do rozpočtu Európskej únie nebude brániť. Na piatkovej tlačovej konferencii to povedal minister pôdohospodárstva SR Vladimír Chovan. "Nebudeme využívať ďalšie súdne kroky, napriek tomu, že nie sme vyrozumení s týmto výsledkom. Budeme musieť napriek tomu, že nás to mrzí, rezignovať na túto čiastku," povedal Chovan. K takémuto záveru dospel rezort analýzou podobných prípadov, kde sa členské štáty voči obdobnému postupu Európskej komisie súdili a neuspeli. Podľa Chovana by sa mohlo stať, že by Slovensko obstálo aj horšie.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.17MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.