Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Ahmadinedžád dorazil na ženevskú konferenciu o rasizmeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Ahmadinedžád dorazil na ženevskú konferenciu o rasizme
Miesto natočenia:Švajčiarsko
Dátum natočenia:Pondelok 20. apríla 2009 08:00
Dátum vydania:Pondelok 20. apríla 2009 08:48
Popis videa:V Ženeve sa dnes začína medzinárodná konferencia OSN o rasizme. Viaceré západné krajiny na čele s USA ju však bojkotujú. Obávajú sa, že rokovania sa budú niesť v protiizraelskom duchu. Jedným z hlavných rečníkov bude totiž iránsky prezident Mahmúd Ahmadínežád, ktorý ešte včera vyhlásil, citujem ”Sionistická ideológia a jej režim sú vlajkonosičmi rasizmu. Sionisti drancujú bohatstvo národov svojou dominanciou vo svetových centrách moci a vytvorili stav, kedy sa musí mlčať o tomto diabolskom fenoméne, ktorý má dosah na životy národov.“ Podľa Izraela je konferencia ”tragickou fraškou”.
Súbor a veľkosť:WMV - 7.92MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.