Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Ak minister Štefanov nezruší sporný tender, Fico ho odvoláVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Ak minister Štefanov nezruší sporný tender, Fico ho odvolá
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Štvrtok 23. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Štvrtok 23. apríla 2009 20:11
Popis videa:Vláda SR uložila ministrovi výstavby a regionálneho rozvoja Igorovi Štefanovovi povinnosť zrušiť zmluvu s konzorciom, ktoré vyhralo sporný tzv. nástenkový tender v rezorte výstavby. Ako ďalej vo štvrtok premiér Robert Fico povedal po mimoriadnom rokovaní vlády SR, schopnosť vyčerpať eurofondy je pre neho ako predsedu vlády dôležitejšia, ako vnútrokoaličné vzťahy. - Pokiaľ minister výstavby a regionálneho rozvoja pán Štefanov, ktorý pri hlasovaní o dôvere získal podporu vládnej koalície, nezabezpečí zrušenie tejto zmluvy bez akýchkoľvek finančných následkov pre Slovensko, a pokiaľ nezabezpečí nové verejné zaobstarávanie technických služieb súvisiacich s čerpaním eurofondov v súlade s pravidlami obsiahnutými v právnom poriadku SR a v normách Európskej únie, tak túto dôveru stratí a ja podám návrh na jeho odvolanie pánovi prezidentovi SR - povedal Fico.
Súbor a veľkosť:WMV - 45.64MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.