Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Aktivisti budú okupovať Generálnu prokuratúru do 12. májaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Aktivisti budú okupovať Generálnu prokuratúru do 12. mája
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 1. mája 2012 08:30
Dátum vydania:Utorok 1. mája 2012 09:14
Popis videa:Aktivisti z protestov Gorila pripravili akciu s názvom Occupy GP, počas ktorej hliadkujú pred budovou Generálnej prokuratúry na Štúrovej ulici v Bratislave. Občianske združenie Priama demokracia počas tejto akcie zbiera podpisy pod petíciu "Za lepšie Slovensko". Aktivisti plánujú hliadkovať a zbierať podpisy pred budovou Generálnej prokuratúry do 12. mája, kedy sa chcú presunúť na Námestie SNP a pridať sa k celosvetovému protestu Global Occupation Day.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.38MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.