Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Aktivisti opäť vyzvali primátora na riešenie PKOVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Aktivisti opäť vyzvali primátora na riešenie PKO
Miesto natočenia:Bratislava-PKO
Dátum natočenia:Streda 22. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Streda 22. apríla 2009 20:01
Popis videa:Občianski aktivisti a okolo 30 nespokojných občanov dnes opätovne vyzvalo primátora mesta Andreja Ďurkovského, aby konal a vyriešil situáciu v súvislosti s Parkom kultúry a oddychu (PKO). Dôsledne ho zároveň žiadajú, aby využil všetky dostupné kroky na vyvodenie právnej zodpovednosti voči nedávnemu „vyčíňaniu“ investorskej spoločnosti Henbury Development, s.r.o. Aktivisti apelujú na to, že investor pri nedávnych búracích prácach úmyselne devastoval objekt, ktorý bol navrhnutý na vyhlásenie za pamätihodnosť. Sú zároveň presvedčení, že spoločnosť úmyselne poškodila majetok mesta a celkom zjavne vydierala.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.2MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.