Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Aktivisti sa pripravujú na demonštrácie počas summitu NATOVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Aktivisti sa pripravujú na demonštrácie počas summitu NATO
Miesto natočenia:Francúzsko
Dátum natočenia:Piatok 3. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Piatok 3. apríla 2009 18:05
Popis videa:Dopravný chaos, uzavreté ulice, policajné kontroly, obchádzky, neinformovaní policajti a čiastočne aj organizačné problémy charakterizujú dnešnú situáciu v Štrasburgu, ktorý bude zajtra dejiskom summitu Severoatlantickej aliancie a privíta 28 hláv vlád a štátov. Hoci je Štrasburg sídlom Rady Európy a tiež jedným so sídiel Európskeho parlamentu a zvyknú sa tu schádzať poprední politickí predstavitelia, podľa miestnych médií nebolo mesto doteraz ešte nikdy v takom ”policajnom obkľúčení”. Môžu za to aktivisti, ktorí sa do mesta schádzajú z celého sveta, aby zajtra vyšli do ulíc a pokúsili sa paralyzovať mesto a tým na seba upozorniť. Dnes sa v tábore týchto aktivistov doťahovala stratégia...
Súbor a veľkosť:WMV - 17.71MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.