Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Alexandrovci navštívia v júni osem slovenských miestVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Alexandrovci navštívia v júni osem slovenských miest
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 28. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Utorok 28. apríla 2009 14:32
Popis videa:Legendárny spevácky a tanečný súbor Alexandrovci v prvej polovici júna vystúpi v ôsmich slovenských mestách. Turné odštartujú 2. júna v Nových Zámkoch, ďalej budú 3. júna v Nitre, 5. júna v Prešove, 8. júna v Humennom, 9. júna v Košiciach, 10. júna v Spišskej Novej Vsi a 11. júna v Žiline. Posledné vystúpenie sa uskutoční 12. júna v Bratislave. Akademický súbor piesní a tancov Ruskej armády sa predstaví aj v Českej republike a po jednom vystúpení absolvuje aj v Maďarsku a v Rakúsku.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.05MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.