Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Američania robia posledné zábery severokórejskej rakety...VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Američania robia posledné zábery severokórejskej rakety...
Miesto natočenia:Japonsko
Dátum natočenia:Piatok 3. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Piatok 3. apríla 2009 17:25
Popis videa:Bez ohľadu na medzinárodné varovania pripravuje podľa amerických spravodajských služieb už na zajtra Severná Kórea test rakety dlhého doletu. Podľa Pchjpongjangu však ide o telekomunikačný satelit. Informácia vyvolala v regióne napätie. Z japonskej základne dnes odštartovalo americké prieskumné lietadlo, ktoré má priniesť posledné zábery odpaľovacej rampy a samotnej rakety. Pred pár dňami sa na verejnosť dostala informácia z kruhov, blízkym CIA, že podľa najčerstvejších záberov má raketa skutočne zaoblený tvar, čo je typické pre telekomunikačné satelity. Washington je napriek tomu, podobne ako Japonsko, pripravený v prípade akýchkoľvek problémov odpovedať vojenskou silou.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.72MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.