Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Američanku stál názor na manželstvá homosexuálov titul MissVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Američanku stál názor na manželstvá homosexuálov titul Miss
Miesto natočenia:Spojené štáty
Dátum natočenia:Streda 22. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Streda 22. apríla 2009 12:28
Popis videa:Miss Kalifornie Carrie Prejeanová, ktorá sa zúčastnila na súťaži Miss USA, sa údajne pripravila o víťazstvo svojim otvoreným, nesúhlasným postojom k sobášom ľudí toho istého pohlavia. Prejeanová nakoniec skončila ako prvá vicemiss. Na názor na túto otázku sa jej počas večera opýtal jeden z porotcov, známy blogger sledujúci celebrity, Perez Hilton. Ten bol jej odpoveďou pobúrený...
Súbor a veľkosť:WMV - 13.83MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.