Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Anastasia Kuzminová čestnou občiankou B. BystriceVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Anastasia Kuzminová čestnou občiankou B. Bystrice
Miesto natočenia:BB, SR
Dátum natočenia:Štvrtok 8. apríla 2010 18:15
Dátum vydania:Štvrtok 8. apríla 2010 20:31
Popis videa:Biatlonistka Anastasia Kuzminová sa stala čestnou občiankou Banskej Bystrice. Tento titul, ktorý jej na poslednom zasadnutí udelilo mestské zastupiteľstvo za vzornú reprezentáciu mesta, jej dnes na slávnosti oceňovania najlepších športovcov Banskej Bystrice za minulý rok oficiálne odovzdal primátor Ivan Saktor. Kuzminová bola zároveň ocenená v kategórii seniorov v olympijských športoch a stala sa aj športovou osobnosťou mesta za minulý rok. Vedenie mesta ju chce podľa primátora Saktora udržať v tomto meste aj tým, že jej ponúkne pozemok na dom alebo byt, podľa jej výberu. Kuzminová k tomu uviedla, že by ju potešil väčší byt, pretože jej terajší na sídlisku Sásová je malý.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.37MB
Autor videa:Peter Chlebana
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.