Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

Aranžéri vytvárali na Flore zaujímavé kvetinové kreácieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Aranžéri vytvárali na Flore zaujímavé kvetinové kreácie
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 30. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Štvrtok 30. apríla 2009 19:34
Popis videa:Návštevníci a návštevníčky 30. ročníka Flóry budú môcť v bratislavskej Inchebe vidieť expozície a ponuky 158 vystavovateľov a predajcov zo Slovenska, Nemecka, Talianska, Poľska, Maďarska, Českej republiky, Rakúska, Holandska a Austrálie. Pripravený je ďalší ročník Súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetov, ktorá odštartuje vo štvrtok o 12:00. V prvý deň výstavy sa bude súťažiť aj o najkrajšiu expozíciu. Víťazov oboch súťaží vyhlásia ešte v ten istý deň o 19:00. Na piatok aj sobotu organizátori pripravili po tri floristické šou o 10:00, 12:00 a 15:00. Okrem nich si budú môcť návštevníci vychutnať aj Kung Fu - čajové rituály z Číny spojené s ochutnávkou čaju z hôr Wu Yi. Vo štvrtok sa o 9:00 začne seminár o zeleni s názvom Zelená perspektíva.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.33MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.