Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Art Film Fest prichádza s novými sekciamiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Art Film Fest prichádza s novými sekciami
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 20. apríla 2010 11:30
Dátum vydania:Utorok 20. apríla 2010 14:11
Popis videa:Osemnásty ročník Art Film Festu, ktorý sa uskutoční 18. až 26. júna v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne, prichádza s novinkami a podľa riaditeľa Petra Nágela "vo väčšom vydaní". Počet nesúťažných sekcií sa oproti minulému roku zvýšil o tri nové - Island podľa Fridrika Thóra Fridrikssona, Prísľuby z Východu a Art Film Fest deťom: Václav Vorlíček uvádza svoje komédie a rozprávky. Island podľa Fridrika Thóra Fridrikssona má zámer priniesť komplexný pohľad na tvorbu tohto režiséra, uviedol na dnešnej tlačovej besede festivalu Peter Nágel.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.24MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.