Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

ATLETIKA: Na Devín - Bratislava môžu prekonať účastnícky rekordVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ATLETIKA: Na Devín - Bratislava môžu prekonať účastnícky rekord
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 11. apríla 2012 10:30
Dátum vydania:Streda 11. apríla 2012 12:06
Popis videa:Bežecký boom na Slovensku neutícha, svedči o tom počet prihlášok na najstaršie atletické podujatie na Slovensku - Národný beh Devín - Bratislava. Na 65. ročník pretekov, ktorých história sa začala už v roku 1921, sa on-line prihlásilo 5837 bežcov. Účastnícky rekord z roku 1987, keď sa na štart postavilo 4245 atlétov, má teda na mále. Organizátori tento rok opäť pripravili dve trasy. Hlavný beh bude merať 11 625 m, Malý Devín pre deti do 15 rokov približne 2600 m. "V posledných rokoch má účasť na našom podujatí stúpajúcu tendenciu a tento rok by sme mohli atakovať hranicu 6000 bežcov. V prvom rade ide o rekreačný beh a pre nás bude zadosťučinením, keď všetci dobehnú zdraví a s pocitom, že urobili niečo pre seba," povedal riaditeľ organizujúceho STARZ-u Jozef Chynoranský.
Súbor a veľkosť:MP4 - 17.46MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.