Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

AUTÁ: Výroba automobilov na Slovensku vlani poklesla o takmer 18 %VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:AUTÁ: Výroba automobilov na Slovensku vlani poklesla o takmer 18 %
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Štvrtok 8. apríla 2010 11:30
Dátum vydania:Štvrtok 8. apríla 2010 12:53
Popis videa:Na Slovensku sa v minulom roku vyrobilo viac ako 463 tisíc automobilov. V medziročnom porovnaní to predstavuje pokles o takmer 18 %. Obrat automobilového priemyslu na Slovensku vlani dosiahol úroveň zhruba 16,86 mld. eur, čo v porovnaní s predchádzajúcim rokom znamená pokles o takmer 15 %. Automobilový priemysel sa na celkovom objeme slovenskej priemyselnej produkcie podieľal vlani viac ako 37 %. "Minulý rok bol pre automobilový priemysel mimoriadne zložitý," povedal na štvrtkovej tlačovej besede prezident Združenia automobilového priemyslu SR (ZAP) Jozef Uhrík.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.26MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.