Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Auto narazilo do slávnostného sprievodu holandskej kráľovnej BeatrixVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Auto narazilo do slávnostného sprievodu holandskej kráľovnej Beatrix
Miesto natočenia:Holandsko
Dátum natočenia:Štvrtok 30. apríla 2009 15:00
Dátum vydania:Štvrtok 30. apríla 2009 15:52
Popis videa:Najmenej dvaja ľudia prišli o život a ďalších 14 sa vážne zranilo pri incidente v holandskom meste Apeldoom. Počas slávnostného sprievodu kráľovskej rodiny pri príležitosti národného sviatku, medzi divákov vpálilo osobné auto. Z doteraz nezistených príčin vodič prerazil kordóny a skončil v stĺpe kamenného pamätníka. Kráľovná Beatrix a jej rodina boli v čase incidentu v otvorenom sviatočnom autobuse, len niekoľko desiatok metrov od nehody.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.46MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.