Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Beh Devín - Bratislava, Miroslav Vanko: Tento rok to bolo veľmi ťažkéVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Beh Devín - Bratislava, Miroslav Vanko: Tento rok to bolo veľmi ťažké
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 10:45
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 12:29
Popis videa:Tridsaťšesťročný Miroslav Vanko, ktorý z 9 štartov na Národnom behu Devín - Bratislava šesťkrát vyhral (1994, 2002, 2004, 2005, 2007, 2008) zaznamenal svoje druhé 2. miesto (2006, 2009). Z deviatich štartov na podujatí sa iba raz nedostal na stupeň víťazov, v roku 1992 dobehol štvrtý. Od začiatku som sa snažil udávať tempo, keďže som vedel o sobotňajšom štarte Etiópčanov v moravských Mikulčiciach. Snažil som unaviť ich a trochu to roztrhať. Poliakov sme striasli hneď na začiatku, ale Etiópčania sa držali za mnou - opisoval Vanko priebeh pretekov. Približne na piatom kilometri Mossissa nastúpil a trochu sa nám vzdialil. Vzápätí sa k nemu pridal ďalší Etiópčan Erkolo, ale tomu postupne dochádzali sily. Mossissa si náskok udržiaval a ja som sa snažil kontrolovať si druhé miesto. Žiaľ, nemal som dnes šancu, v závere som toho mal plné zuby. Ak by som ho začal stíhať, asi by som sa odrovnal. Rekreačným bežcom počasie prialo, špičkovým však veľmi nie. Ortuť teplomera totiž prekročila dvadsiatku. Tento rok to bolo veľmi ťažké, skonštatoval Martinčan Vanko. Nebol som úplne vo svojej koži, vybehol mi aj pulz, a potom som už mal čo robiť sám so sebou.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.19MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.