Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BELLA: Je pragmatik, v existenciu mimozemského života veríVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BELLA: Je pragmatik, v existenciu mimozemského života verí
Miesto natočenia:SR-PD
Dátum natočenia:Štvrtok 18. marca 2010 16:00
Dátum vydania:Nedeľa 21. marca 2010 09:00
Popis videa:Prvý slovenský muž vo Vesmíre Ivan Bella je pragmatik. V existenciu mimozemského života preto verí. Zem je podľa neho súčasťou iba jednej z miliárd slnečných sústav v univerze. Šanca na vznik života je preto vysoká. Život môže pritom existovať iba v štádiu buniek, prípadne základných mnohobunkových organizmov. Nevylučuje ani možnosť, že mimozemšťania môžu byť aj omnoho vyspelejší ako ľudstvo.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.09MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.