Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BELOUSOVOVÁ: Deti z rómskych osád mali byť dávno v starostlivosti štátuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BELOUSOVOVÁ: Deti z rómskych osád mali byť dávno v starostlivosti štátu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 8. apríla 2010 12:30
Dátum vydania:Štvrtok 8. apríla 2010 14:21
Popis videa:"Dávno mali byť tieto deti odobrané do náhradnej starostlivosti štátu," uviedla dnes na tlačovej besede prvá podpredsedníčka SNS Anna Belousovová v súvislosti so situáciou detí v rómskych osadách. "Prečo príslušné úrady, ktoré spadajú pod rezort ministerstva sociálnych vecí a rodiny už nekonali? Prečo sa tu používa diskriminácia, ktorá má negatívny dopad práve na tieto cigánske deti?," spýtala sa ďalej Belousovová.
Súbor a veľkosť:WMV - 14.16MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.