Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Berlusconiho manželka sa chce rozviesťVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Berlusconiho manželka sa chce rozviesť
Miesto natočenia:Taliansko
Dátum natočenia:Pondelok 4. mája 2009 10:00
Dátum vydania:Pondelok 4. mája 2009 10:42
Popis videa:Manželka talianskeho premiéra Silvia Berlusconiho chce požiadať o rozvod. Už kontaktovala rozvodového právnika a vyhlásila, že bola k tomuto kroku donútená. Veronica Lario len nedávno verejne kritizovala, že strana jej manžela si do volieb do Európskeho parlamentu vyberá rôzne televízne krásky a hviezdičky. 72 ročný Silvio ju tiež rozhneval, keď išiel na narodeninové oslavy 18-ročnej dcéry svojho politického spojenca a pritom sa nezúčastnil na podobných oslavách vlastných detí. Kancelária premiéra sa k správam odmietla vyjadriť.
Súbor a veľkosť:WMV - 14.46MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.