Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BIBIANA: Deti môžu pátrať po stopách drakaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BIBIANA: Deti môžu pátrať po stopách draka
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 22. apríla 2010 16:00
Dátum vydania:Štvrtok 22. apríla 2010 17:17
Popis videa:Draka v jeho biologicko-bájoslovnej podobe predstaví nová interaktívna výstava, ktorú organizuje medzinárodný dom umenia pre deti v Bratislave. Výstava bude vyvrcholením tohtoročných osláv 20. výročia Bibiany. Pre deti je pripravených šesť miestností, v ktorých môžu postupne odhaľovať dračiu jaskyňu, stredoveké peklo, hľadať vikingský poklad či zahrať sa na "ihrisku", na ktorom sú pre tých najmenších pripravené rôzne hry. Zaujímavosťou výstavy je film, v ktorom sa vedci pokúšajú zistiť, či draci kedysi existovali a dospejú k rukolapným dôkazom, ktoré to potvrdia. Okrem dračích replík je vystavený aj drak súčasnosti, tzv. technodrak, ktorého deti môžu ovládať pomocou techniky.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.97MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.