Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Biely dom má nových obyvateľovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Biely dom má nových obyvateľov
Miesto natočenia:Spojené štáty
Dátum natočenia:Sobota 25. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Sobota 25. apríla 2009 16:58
Popis videa:Biely dom má nových obyvateľov a nie je to rodina Obamovcov. Do okrasného kríku pri vchode do press centra, ktoré je v rámci budovy, sa nasťahovala drozdia rodina. Podľa odborníkov je to dosť nezvyčajná poloha na hniezdenie. Ide totiž o značne rušné miesto, kde sa prakticky celý deň pohybuje množstvo novinárov. Tím fotografov agentúry AP si všimol tento nezvyčajný jav a šéf skupiny, ktorý je mimochodom aj držiteľom Pulitzerovej ceny, nafotil vtáčiu rodinku s mláďatami. Vznikla z toho séria fotografii, ktorá dokazuje, že práca v Bielom dome nie je vždy len o nudných tlačových besedách, či brífingoch...
Súbor a veľkosť:WMV - 9.68MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.