Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

Boj proti rakovine je podľa prvej dámy dôležitá prevenciaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Boj proti rakovine je podľa prvej dámy dôležitá prevencia
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 16. apríla 2010 11:00
Dátum vydania:Piatok 16. apríla 2010 11:24
Popis videa:Je varujúce, že počet onkologických ochorení každoročne stúpa. Počas prijatia dobrovoľníkov a zástupcov Ligy proti rakovine to povedala manželka prezidenta SR Silvia Gašparovičová. Prvá dáma a kancelária prezidenta už tradične v Deň narcisov prijali zástupcov zbierky, ktorá sa koná už 14. rok. Ako povedala Silvia Gašparovičová, 14. ročník svedčí o tom, že zbierka má význam - je dobre organizovaná a pomáha. Podľa výkonnej riaditeľky Ligy proti rakovine Evy Kováčovej Deň narcisov nie je len o chorých na rakovinu, ale aj o tom, ako sa ochorenia vyvarovať, o zdravej výžive.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.25MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.