Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BRATISLAVA: Na bezpečnosť cestujúcich v MHD dohliadnu kameryVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BRATISLAVA: Na bezpečnosť cestujúcich v MHD dohliadnu kamery
Miesto natočenia:Ba
Dátum natočenia:Pondelok 6. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Pondelok 6. apríla 2009 14:17
Popis videa:Na bezpečnosť cestujúcich v bratislavskej mestskej hromadnej doprave (MHD) dohliada nový kamerový systém. Počas pilotnej prevádzky tohto projektu sú kamery nainštalované v desiatich vozidlách, konkrétne v štyroch autobusoch, štyroch električkách a dvoch trolejbusoch. Tieto vozidlá však nebudú nasadzované na rovnaké linky, dopravný podnik ich bude obmieňať. "Nasadzované budú aj na nočné spoje, kde je predikcia vandalizmu vyššia," povedal dnes na tlačovej besede predseda predstavenstva Dopravného podniku Bratislava (DPB) Branislav Zahradník. Okrem zvýšenia bezpečnosti cestujúcich má novinka pomôcť aj pri ochrane vozidiel. "Ročne vynakladáme na odstraňovanie následkov vandalizmu takmer 664-tisíc €. Za to by sa dali kúpiť asi tri autobusy," vysvetlil Zahradník.
Súbor a veľkosť:WMV - 32.62MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.