Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BRATISLAVA: Na frekventovaných zastávkach MHD bude vysielať rádioVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BRATISLAVA: Na frekventovaných zastávkach MHD bude vysielať rádio
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 19. marca 2010 11:00
Dátum vydania:Piatok 19. marca 2010 13:03
Popis videa:Na dvanástich frekventovaných zastávkach MHD v Bratislave bude oficiálne od dnes každý pracovný deň o 6:00 do 20:00 znieť špeciálne internetové vysielanie zamerané na dopravný servis a spravodajstvo agentúry SITA. Spoločnosť PAA Media, s.r.o. a Dopravný podnik Bratislava (DPB) spoločne zavádzajú nový informačný systém RadioPoint. Ten nadväzuje na pilotný projekt z augusta 2008 na zastávke Rajská. Tentoraz sú do projektu zapojené zastávky na Šafárikovom a Hodžovom námestí, na Trnavskom a Račianskom mýte, na Hlavnej stanici, SAV a Predstaničnom námestí, na Bajkalskej ulici, na Mlynských nivách, na Zochovej ulici a na Kollárovom námestí.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.4MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.