Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BRATISLAVA: Problémy so spodnou vodou vo Vajnoroch sa zlepšujúVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BRATISLAVA: Problémy so spodnou vodou vo Vajnoroch sa zlepšujú
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Nedeľa 1. marca 2009 15:00
Dátum vydania:Nedeľa 1. marca 2009 15:21
Popis videa:Problémy so spodnou vodou z topiaceho sa snehu v bratislavských Vajnoroch sa mierne zlepšili, krízový štáb však situáciu aj naďalej pravidelne monitoruje. Pre agentúru SITA to dnes uviedol vajnorský starosta Ján Mrva. Podľa starostu síce komplikuje topiaci sa sneh život obyvateľom každý rok a voda zatápa skoro všetky pivnice rodinných domov, v posledných dňoch však bola situácia v mestskej časti horšia ako po minulé roky. Kritická bola najmä na Roľníckej ulici, ktorá je hlavnou dopravnou tepnou vo Vajnoroch. „Pri zdravotnom stredisku pri reštaurácii Bobor začala vyvierať spodná voda na povrch. Voda začala zatápať ulicu v miestach, kde je najnižší bod mestskej časti. Bola to novinka,“ povedal Mrva. Po zatopenej ceste mohla premávať len MHD, autá mali nariadenú obchádzkovú trasu poza Vajnory. Situácia sa však zlepšila a oddnes môžu po Roľníckej ulici premávať aj autá.
Súbor a veľkosť:WMV - 9.35MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.