Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BRATISLAVA: Stĺpy verejného osvetlenia budú zdobiť kvetináčeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BRATISLAVA: Stĺpy verejného osvetlenia budú zdobiť kvetináče
Miesto natočenia:SR-BA-Františkánske námestie
Dátum natočenia:Utorok 26. mája 2009 13:00
Dátum vydania:Utorok 26. mája 2009 20:07
Popis videa:Na stĺpy verejného osvetlenia v Bratislave bude do konca mája osadených 169 kvetináčov. Obyvateľov a návštevníkov mesta potešia muškáty, surfínie a plectrantusy. Hlavné mesto chce týmto krokom obnoviť tradíciu kvetinovej výzdoby. Kvetináče v uliciach mesta budú jednorazovou investíciou, mesto za ňu zaplatilo 71 192 €. Stĺpy verejného osvetlenia budú kvetináče s kvetmi zdobiť do jesene, kedy ich demontujú a uskladnia. Agentúru SITA informovala hovorkyňa primátora Beatrice Szabóová. Kvetináče budú osadené na Hlavnej stanici, na Kollárovom, Trojičnom, Župnom, Františkánskom, Hodžovom a Námestí SNP, pri Starej tržnici a Bibiane a na uliciach Obchodná, Klobučnícka, Laurinská a Bajkalská.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.95MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.