Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BRATISLAVA: V ZOO otvorili nový pavilón pre opiceVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BRATISLAVA: V ZOO otvorili nový pavilón pre opice
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Piatok 23. apríla 2010 15:30
Dátum vydania:Piatok 23. apríla 2010 17:28
Popis videa:V bratislavskej zoologickej záhrade dnes otvorili nový pavilón pre ľudoopov. Pre verejnosť bude sprístupnený od soboty od 10:00 po slávnostnom krste knihy Se šimpanzy ve dne, v noci. "Realizácia výstavby pavilónu ľudoopov bola jedným z významných investičných projektov hlavného mesta. Som veľmi rád, že sa nám ho podarilo naplniť," povedal primátor Bratislavy Andrej Ďurkovský. Podľa riaditeľky ZOO v Bratislave Miloslavy Šavelovej patria zoologické stavby k najnáročnejším, pretože vedci neustále prichádzajú s novými poznatkami o živote živočíšnych druhov. Tieto výsledky bádania sa zoologické záhrady snažia čo najskôr uviesť do praxe.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.49MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.