Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Bratislava začala s osádzaním značiek so zvýšenou rýchlosťouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Bratislava začala s osádzaním značiek so zvýšenou rýchlosťou
Miesto natočenia:Bratislava-Einsteinova ulica
Dátum natočenia:Štvrtok 26. marca 2009 11:30
Dátum vydania:Štvrtok 26. marca 2009 13:04
Popis videa:Na Einsteinovej ulici v Bratislave dnes osadili "prvú" dopravnú značku, ktorá povolila zvýšenie rýchlosti na 70 kilometrov za hodinu. Podľa primátora hlavného mesta Andreja Ďurkovského ide o symbolické osadenie značky, pretože v Bratislave už sú úseky, kde osadili značky povoľujúce vyššiu rýchlosť, napríklad na Panonskej ceste. "Prednedávnom začal platiť nový cestný zákon ktorý zaviedol v mestských lokalitách nižšiu povolenú rýchlosť - 50 kilometrov za hodinu. Vyzvali sme samosprávy, aby na úsekoch, kde nie sú priechody, školy, nie je veľký pohyb chodcov bolo umožnené, aby bola vyššia plynulosť cestnej premávky, pretože zákon hovorí hlavne o zvýšení plynulosti cestnej premávky," povedal novinárom minister vnútra Robert Kaliňák po tom, čo s primátorom osadili dopravnú značku.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.84MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.