Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Bratislava začína s opravou Starého mostaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Bratislava začína s opravou Starého mosta
Miesto natočenia:Bratislava-Starý most
Dátum natočenia:Štvrtok 16. apríla 2009 13:30
Dátum vydania:Štvrtok 16. apríla 2009 15:21
Popis videa:Hlavné mesto v spolupráci so spoločnosťou Metro Bratislava a. s. začína opravovať Starý most. Na dnešnej tlačovej besede to uviedol primátor Andrej Ďurkovský. Oprava mosta by mala stáť okolo 18 mil. eur a ukončená by mala byť v roku 2010. Konkrétny termín ukončenia si však kompetentní netrúfajú odhadnúť. Podľa splnomocnenca primátora pre dopravné systémy Tomáša Fabora budú vedieť povedať konkrétny termín až po tom, ako bude známa celková miera poškodenia Starého mosta. "Diagnostika určí mieru poškodenia a rozsah korózie častí mosta. Až potom budeme vedieť povedať definitívny termín," povedal Fabor.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.94MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.