Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Bratislava začína s rekonštrukciou Zimného štadióna O. NepeluVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Bratislava začína s rekonštrukciou Zimného štadióna O. Nepelu
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Štvrtok 23. apríla 2009 10:30
Dátum vydania:Štvrtok 23. apríla 2009 13:59
Popis videa:Mesto Bratislava dnes začína s rekonštrukciou Zimného štadióna Ondreja Nepelu za takmer 63 mil. €., pričom viac ako 40,56 mil. € zaplatí štát. Práve na tomto zimnom štadióne by sa mali konať Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2011. Pôvodne sa so stavebnými prácami malo začať 1. mája, novomestský stavebný úrad však vydal tento týždeň stavebné povolenie, a tak sa rekonštrukcia môže začať skôr. - Pre mňa je to aj akási symbolika, keďže zajtra sa začínajú majstrovstvá vo Švajčiarsku - povedal dnes na brífingu primátor Andrej Ďurkovský. Primátor zároveň opätovne ubezpečil, že rekonštrukcia sa v žiadnom prípade nedotkne kúpaliska Tehelné pole: - Určite však zbúrame cyklistický štadión, nehodláme tam ale nič postaviť. Akurát sa urobia parkové úpravy, chceme tam vybudovať park - konštatoval Ďurkovský.
Súbor a veľkosť:WMV - 37.64MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.