Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

BRATISLAVA: Zreštaurovanú sochu archanjela osadili na Michalský mostVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:BRATISLAVA: Zreštaurovanú sochu archanjela osadili na Michalský most
Miesto natočenia:Bratislava-Michalský most
Dátum natočenia:Pondelok 30. marca 2009 11:00
Dátum vydania:Pondelok 30. marca 2009 12:37
Popis videa:Zreštaurovanú sochu svätého Michala Archanjela dnes opäť osadili na jej pôvodné miesto na Michalskom moste v Bratislave. Vlani v júni padol na sochu počas nočnej búrky strom a úplne ju zdemoloval. "Zničil ju natoľko, že sa nedala vôbec opraviť, niektoré časti prakticky úplne zmizli, boli rozdrobené," konštatoval pre agentúru SITA jeden z reštaurátorov sochy Andrej Baník, druhým reštaurátorom je Ladislav Chamuti mladší. Celkové náklady na reštaurovanie sochy sú 19 252,50 €, hradilo ich hlavné mesto prostredníctvom svojej mestskej organizácie Paming - Mestského investora pamiatkovej obnovy.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.35MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.