Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Bratislavský kraj bude pre krízu šetriť na mzdách a fungovaní úraduVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Bratislavský kraj bude pre krízu šetriť na mzdách a fungovaní úradu
Miesto natočenia:Bratislava-BSK
Dátum natočenia:Streda 18. marca 2009 14:00
Dátum vydania:Utorok 31. marca 2009 09:26
Popis videa:Niektoré prijaté zákony o úsporných opatreniach štátu pre hospodársku krízu sa dotknú aj samospráv, napríklad zmena odpočítateľnej daňovej položky znamená pre Bratislavský samosprávny kraj (BSK) výpadok okolo 3,7 milióna € pri rozpočte takmer 145 miliónov €. "Je to dosť silný zásah, okamžite sme naskočili na úsporné opatrenia. Predovšetkým začneme šetriť na vlastných mzdových prostriedkoch, zmení sa čerpanie bežného účtu jednotlivých oddelení,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA predseda BSK Vladimír Bajan. Malo by sa to dotknúť aj odmien poslancov a voľných funkcionárov, šetriť sa bude aj na vlastnej spotrebe, inou organizáciou práce chcú zracionalizovať aj segment sociálnych zariadení.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.43MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.