Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Brutalita amerických policajtov zaznamenaná kamerouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Brutalita amerických policajtov zaznamenaná kamerou
Miesto natočenia:Spojené štáty
Dátum natočenia:Štvrtok 21. mája 2009 12:00
Dátum vydania:Štvrtok 21. mája 2009 12:43
Popis videa:Piatich policajtov z amerického štátu Alabama prepustili po tom, ako sa prišlo nato, že brutálne dokopali človeka, ktorý sa pred hliadkami pokúšal utiecť na aute. Policajti ho dolapili až po havárii, pri ktorej ho vymrštilo z vozidla. Celý incident zaznamenala policajná kamera jedného z vozidiel. Príslušníci, vedomí si priestupku, ktorí vykonali, zatajili nahrávku. Na verejnosť sa dostala až po viac ako roku od inkriminovaného prípadu.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.46MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.