Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Bugárovci predstavili program, s ktorým idú do voliebVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Bugárovci predstavili program, s ktorým idú do volieb
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 16. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Piatok 16. apríla 2010 11:17
Popis videa:Most-Híd dnes predstavil predvolebný program, ktorý nesie názov Je čas robiť veci lepšie. Ako informoval predseda strany Béla Bugár, program je členený na viacero častí a každá z nich má svojho odborného garanta. Strana sa nechce špecializovať len na jednu vrstvu či skupinu ľudí, ale na všetky vrstvy. Preto sa v programe podrobne venuje nezamestnanosti, ekonomike, dôchodkovému zabezpečeniu, mladým, ochrane menšinových práv, zdravotníctvu či korupcii. Podľa podpredsedu strany Ivana Švejnu je najvyššou prioritou strany riešenie vysokej nezamestnanosti. Z dlhodobého hľadiska by nezamestnanosť v SR nemala byť vyššia ako päť percent.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.44MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.