Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ČARNOGURSKÝ: Generačné výmeny v KDH neviedli k lepším volebným výsledkomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ČARNOGURSKÝ: Generačné výmeny v KDH neviedli k lepším volebným výsledkom
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 28. marca 2012 11:00
Dátum vydania:Nedeľa 22. apríla 2012 09:00
Popis videa:Generačné výmeny v KDH už podľa zakladateľa strany a jej prvého predsedu Jána Čarnogurského boli a napriek tomu neviedli k lepším volebným výsledkom. Ako uviedol v rozhovore pre agentúru SITA, po ňom bola generačná výmena, keď sa stal predsedom Pavol Hrušovský a potom Ján Figeľ. „Napriek tomu k žiadnym lepším volebným výsledkom to neviedlo. Po druhé a to je azda najdôležitejšie, že analýza voličskej základne KDH hovorí o tom, že prevažná väčšina voličov KDH sú skôr starší ľudia. Generačná výmena znamená, aby dosť mladí ľudia oslovovali túto prevažne staršiu voličskú základňu. To perspektívne nevyzerá,“ vyhlásil.
Súbor a veľkosť:MP4 - 17.19MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.