Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ČARNOGURSKÝ: Zostavovanie vlády Ficom nemá chybyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ČARNOGURSKÝ: Zostavovanie vlády Ficom nemá chyby
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 28. marca 2012 11:30
Dátum vydania:Piatok 30. marca 2012 10:48
Popis videa:Zostavovanie vlády Robertom Ficom nemá podľa bývalého predsedu KDH Jána Čarnogurského chyby, lebo tam dáva aj veľa nestraníkov. „Dáva tam takých ľudí, ktorí sú považovaní všeobecne za odborníkov v danom odbore,“ povedal pre agentúru SITA Čarnogurský. Podľa neho Fico robí dobrú politiku voči opozícii, ktorá sa pre jeho ponuku hádala. „Opäť to robí dobre, aby oslabil nepriateľa. Išlo vcelku o jednoduché veci, či podpredsedu parlamentu alebo predsedov výborov. Veď zase dohodnúť sa o tom nebolo až také ťažké na uzavretom zasadnutí opozície,“ povedal Čarnogurský.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.59MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.