Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Chalupárov na kopaniciach volí v druhom kole viacVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Chalupárov na kopaniciach volí v druhom kole viac
Miesto natočenia:Krajné, Nebojsa
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 15:39
Popis videa:Moja, povinnosť, moje právo, jediný deň, kedy máme naozaj demokraciu, také boli názory chalupárov a starousadlíkov na myjavských kopaniciach, ktorí sa zúčastnili na dnešných prezidentských voľbách. V osade Matejovec prišli do volebného okrsku peši alebo autom. Z najodľahlejších kútov to do požiarnej zbrojnice, kde okrsok zriadili, mali ľudia aj päť kilometrov. Volebná účasť v prvom kole napriek tomu dosiahla celoslovenský priemer. Podľa informácií z niektorých volebných okrskov sa v druhom kole zatiaľ zúčastnilo približne dvakrát viac chalupárov ako pri tom prvom. UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že na niektoré správy, ktoré dnes do 22:00 odvysiela agentúra SITA, sa môže vzťahovať moratórium, ktoré upravuje zákon o spôsobe voľby prezidenta. Je na zvážení odberateľov, či do skončenia moratória tieto správy použijú.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.03MB
Autor videa:Richard Nemec
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.