Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

CHMELÁR: Ficov konflikt s médiami ide aj proti politikomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:CHMELÁR: Ficov konflikt s médiami ide aj proti politikom
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Štvrtok 29. apríla 2010 17:00
Dátum vydania:Štvrtok 29. apríla 2010 17:10
Popis videa:Vojna proti médiam, ktorú premiér Robert Fico vedie od nástupu do úradu, má za následok, že síce neubúda sloboda médií, ale znižuje sa ich dôveryhodnosť, čo ide aj proti záujmom samotných politikov, povedal na konferencii Novinár v konflikte vysokoškolský učiteľ Edurad Chmelár. "Dôveryhodnosť voči novinárom prudko klesla, je už takmer na bode mrazu, ktorý ohrozuje samotné demokratické vzťahy v tejto republike. Aj politické elity vrátane samotného premiéra by si mali uvedomiť, že tento ich postup je kontraproduktívny aj voči nim. Odtiaľ je podľa neho už len krôčik k typu spoločnosti, ktorý je vlastný skôr diktatúram ako demokraciám.
Súbor a veľkosť:WMV - 30.48MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.