Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Cieľom ženskej hokejovej reprezentácie na MS je udržanie sa v elitnej skupineVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Cieľom ženskej hokejovej reprezentácie na MS je udržanie sa v elitnej skupine
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 30. marca 2012 11:30
Dátum vydania:Sobota 7. apríla 2012 09:00
Popis videa:Slovenské hokejové reprezentantky už od soboty 7. apríla čaká na majstrovstvách sveta v americkom Burlingtone náročná úloha, ktorou bude záchrana medzi elitou. Pod vedením trénera Miroslava Karafiáta Slovenky rovnaké zadanie zvládli pred rokom vo Švajčiarsku a trúfajú si na to aj tentokrát. Ich súperkami v B-skupine budú výbery Švédska, Švajčiarska a Nemecka. "Cieľom je určite záchrana, nemáme iné vysoké méty, vieme ako na tom sme v porovnaní s ďalšími reprezentáciami," uviedla pred odletom do zámoria slovenská útočníčka Petra Jurčová.
Súbor a veľkosť:MP4 - 11.14MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.