Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Čína počas osláv námorníctva predstavila novú ponorkuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Čína počas osláv námorníctva predstavila novú ponorku
Miesto natočenia:Čína
Dátum natočenia:Štvrtok 23. apríla 2009 20:00
Dátum vydania:Štvrtok 23. apríla 2009 20:19
Popis videa:Lode a lietadlá námorníctva zo 14 krajín sa zúčastnili na medzinárodnej námornej prehliadke v Juhočínskom mori. Podujatie, ktoré sa uskutočnilo pri príležitosti 60. výročia vzniku čínskeho bojového námorníctva, bolo prvé svojho druhu. Zúčastnili sa na ňom aj dve nové čínske jadrové ponorky, čo bolo podľa tamojších médií prvýkrát na verejnosti. Na začatie prehliadky dal pokyn čínsky prezident Chu Ťin-tchao z paluby čínskeho torpédoborca.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.23MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.