Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Čínske súdy potvrdili doživotie v kauze s kontaminovaným mliekomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Čínske súdy potvrdili doživotie v kauze s kontaminovaným mliekom
Miesto natočenia:Čína
Dátum natočenia:Štvrtok 26. marca 2009 20:00
Dátum vydania:Štvrtok 26. marca 2009 20:21
Popis videa:Najvyšší súd provincie Che-pej potvrdil doživotný trest odňatia slobody pre bývalú generálnu riaditeľku zbankrotovanej mliekarenskej spoločnosti, ktorá mala na svedomí kauzu s kontaminovaným mliekom. 66-ročnú Tchien Wen-chua. uznali v januári vinnou za výrobu a predaj nepravých produktov a výrobkov nespĺňajúcich normy. Súd odmietol odvolania aj v prípade ďalších odsúdených z firmy Sanlu a distribútorov melamínu, ktorých odsúdili na smrť alebo doživotie.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.21MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.