Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

CSÁKY: Jobbik zostáva regionálnou a pravdepodobne izolovanou stranou /TV/VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:CSÁKY: Jobbik zostáva regionálnou a pravdepodobne izolovanou stranou /TV/
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 12. apríla 2010 12:00
Dátum vydania:Pondelok 12. apríla 2010 12:41
Popis videa:Maďarské parlamentné voľby podľa predsedu Strany maďarskej koalície (SMK) Pála Csákyho ukázali, že Jobbik zostáva regionálnou stranou a v maďarskom parlamente môže zostať izolovaný. Ako uviedol Csáky, dokazujú to vyjadrenia predstaviteľov zostávajúcich troch parlamentných strán. Upozornil, že Jobbik očakával lepší výsledok a silné pozície si zachoval len v štyroch župách, pričom veľmi zlý výsledok dosiahol v Budapešti. /TV/ - Nezostrihaný materiál vám radi poskytneme aj v kvalite vhodnej pre televízie (AVCHD)
Súbor a veľkosť:WMV - 18.66MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.