Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

DANE: Prvé výsledky auditu u daniarov budú podľa Radičovej čoskoroVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:DANE: Prvé výsledky auditu u daniarov budú podľa Radičovej čoskoro
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 21. marca 2012 13:00
Dátum vydania:Streda 21. marca 2012 14:22
Popis videa:Prvé výsledky auditu, ktorý preveruje funkčnosť informačných systémov v daňovej správe, by mali byť podľa premiérky Ivety Radičovej známe už v najbližších dňoch. Systémový audit externých odborníkov má podľa premiérky posúdiť doterajší stav prípravy nových informačných systémov, funkčnosť starých systémov a ich možnú transformáciu na nové požiadavky projektu Unitas. "Očakávame v priebehu najbližších dní prvý pracovný materiál,“ uviedla po stredajšom rokovaní vlády v súvislosti s prvými výsledkami auditu premiérka. Základ tímu pre vypracovanie auditu tvoria odborníci z Univerzity Komenského. Tí podľa premiérky úzko spolupracujú aj s Monitorovacím výborom a aj s pracovníkmi Finančnej správy SR. Hlavným zadaním pre audit je podľa Ivety Radičovej určiť, ktorý z informačných systémov, v tom štádiu rozpracovanosti v akom sú, je spôsobilý splniť úlohy Unitasu, to znamená jednotného výberu daní ciel a odvodov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.64MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.