Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

DANE: Tím audítorov pripravil odporúčania pre rozhodnutie daniarovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:DANE: Tím audítorov pripravil odporúčania pre rozhodnutie daniarov
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 2. apríla 2012 13:15
Dátum vydania:Pondelok 2. apríla 2012 13:38
Popis videa:Tím odborníkov, ktorí pracujú na audite v daňovej správe, pripravil odporúčania pre riadiaci výboru projektu Unitas. Ten by mal rokovať ešte v pondelok popoludní a mal by prijať rozhodnutie, ktorý informačný systém bude finančná správa ďalej používať. "O štvrtej bude riadiaci výboru Unitasu, ktorý rozhodne. My sme pripravili technické podklady, preskúmali sme možné riešenia, ukázali ich výhody a nevýhody a predložíme to riadiacemu výboru, ktorý rozhodne,“ povedal po pondelkovom prijatí u premiérky Ivety Radičovej jeden z členov audítorského tímu Daniel Olejár. Odporúčania však nechcel konkretizovať.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.52MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.